Crypto Baltic ir kompānija, kas specializējas blokchain tehnoloģijā, dibināta 2017. gadā, Rīgā.

 

Sākot savu ceļu kā nelielai kripto treideru grupai un blockchain entuziastiem, esam izauguši par blockchain tirgus ekspertiem.

Izejot cauri pilnam kriptovalūtas buma etapam, mēs varam ar pārliecību nodrošināt pareizu un drošu informācijas apmaiņu kriptovalūtu sfērā..

 

Mūsu misija ir radīt uzticamu platformu Baltijas valstīs un savienot visas šīs inovatīvo tehnoloģiju nodaļas.

Our solutions
Kriptovalūtu tirgošana
Kriptovalūtu tirgošana
Blockchain Tehnoloģija
Blockchain Tehnoloģija
Tirgus Analīze
Tirgus Analīze
Konsultācijas
Konsultācijas
Darbs ar projektiem
Darbs ar projektiem
Mūsu Komanda
Daņila Belokoņs
Dibinātājs
Danila ir kaislīgi iedziļinājies blockchain tehnoloģijā. 2018.gada oktobrī ieguvis speciālista sertifikātu “Cryptocurrency and Disruption” Londonas ekonomikas skolā. Viņa mērķis ir apvienot visus Baltijas speciālistus un kompānijas, kas ir sasitīti ar kripto pasauli.
Iļja Landiševs
Projektu vadītājs
Ikdienu palīdz komandai noteikt projekta mērķus un apjomus. Apveltīts ar lieliskām komunikāciju un vadības iemaņāmKonstantins Calko
Full-Time Crypto Trader
Kriptovalūtu entuziasts, kura mērķis ir apvienot tradicionālo finanšu sfēru kopā ar blockchain tehnoloģiju. Spēcīgs finanšu specialists tehniskajā analīzē kriptovalūtu tirgos.

Romens Cvetanovičs
Part-Time Crypto Trader
Romens ir  kripto finanšu pionieris, pašam ir savs kripto-portfolio. Ieguvis starptautiskās ekonomikas un komerciālās diplomātijas grādu, viņš ir entuziasma pilns par iespēju, dalīties savās kripto zināšanās ar lielisku komandu.

Toms Freibergs
Klientu menedžeris
Pašmotivēts un vairāku valodu pārvaldošs. Ar augstu atbildības sajūtu, kas atbild par klientu saikni ar komandas speciālistiem. 
Partners